Woongjin Eversky Bursa Su Arıtma Cihazı Pazarına Giriş Yaptı

Güney Kore’nin dünyaca ünlü markası Woongjin Eversky, su arıtma cihazı ve akıllı klozet kapakları ile Bursa’da sağlıklı su ve hijyenin markası olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Temelleri 1980 yılında atılan Woongjin Grup, geçen yıllar içerisinde teknolojisini geliştirerek, Kore’de yakaladığı su arıtma cihazlarında ki başarıyı tüm Dünya’da gerçekleştirmek ve bunun bir adımı olarak Türkiye’de varlığını her geçen gün genişletmektedir.

Çevresel yaşam ürünleri grubunda su arıtma cihazlarının sebil tipi su arıtma cihazı, tezgah altı su arıtma cihazı ve tezgah üstü su arıtma cihazlarıyla, okul, iş yerleri ve evleri hedeflemektedir.

Apayrı bir ürün grubu olan akıllı klozet kapakları ile de havaların soğumasıyla, soğuk klozet oturakları yerine, ısısı ayarlanabilir klozet kapağı ile bambaşka bir hijyen deneyimi sunmakta.

Akıllı klozet kapağının özelliklerini sıralamak istersek, ısısı ayarlanabilir su sistemi ile istediğiniz sıcaklıkta su ile hijyen sağlayabilirsiniz, masaj özelliği otururken masaj sayesinde kan dolaşımınız hareketlenecek, balonlu su sistemi ile daha yumuşak bir su hissiyatı, çelik su fışkırtma sistemi ile kirlilikte minimum düzey, çocuklar için ayarlanabilir su fışkırtma çubuğu, tüm işlem bittikten sonra ise kurutma için hava püskürtmesi ile el değmeden temizlik işleminizi yapabilmektesiniz.

Yeni nesil su arıtma cihazları ile her daim 96 derece sıcak su 4 derece soğuk su ve oda sıcaklığında su elde etmeniz mümkün, akıllı su arıtma cihazı sayesinde yarım bardak, bir bardak, iki bardak ve 3 dakika kesintisiz su seçenekleri sayesinde arıtılmış taptaze suyunuzu, ister içme suyu, ister yemeklerde isterseniz de çay suyu olarak güvenle kullanabilirsiniz.

Paslanmaz çelik su tankı ile koku ve bakterilerin üremesine imkan tanımaz, şık ve modern tasarımı ile kullandığınız her yere ayrı bir zerafet katmakta.

Sebil tipi su arıtma cihazlarında ve diğer arıtma cihazlarında bulunan filtreler ile güvenle içebileceğiniz suyu elde etmek çok kolay. Tortu filtresi, ön karbon filtre, membran filtre ve son karbon filtreleri ile gözle görülemeyecek kadar olan zararlı partiküller bu filtrelere takılarak sizlere güvenle ve sağlıkla su içimi sağlamaktadır.

Bursa su arıtma cihazı pazarına giriş yapan Woongjin Eversky ürünlerini görmek, incelemek ve satış danışmanlarından detaylı bilgi almak için web adresi ve telefon numaraları aşağıdadır.

https://www.woongjineversky.com

Tel: 0224 441 42 90

Yorum yapın