Hainbuch Türkiye Satışı – Hainbuch Türkiye Temsilcisi Mümessili

Tüm dünyada hassas sıkma sistemleri konusunda marka olmuş bir üretici var ise oda Hainbuch’tan başkası değildir. Hainbuch, 65 yıllık hassas sıkma sistemleri konusunda ki tecrübesine yüzbinlerce ürün, 150’den fazla patentli tasarım ve sürekli gelişimine katkı sağlayan mutlu müşterileri ile bugün Alman Mühendisliği ve inovasyon konusunda öncü firmadır.

Hainbuch Türkiye
Hainbuch Türkiye

Hainbuch, 65 sene önce bu yola küçük bir garajda başladı ve bugün 3 nesildir işlerin başında olan aile ilk kurulduklarında akıllarında hem hassas parça sıkma hem de hızlı değiştirmeyi bir arada yapabilecek bir pensli ayna geliştirmesi vardı ve emeklerin sonucu olarak bugün özel çözümleri de içinde barından pensli ayna kategorisinde dakikalar içerisinde sıkma pensi değiştirmenizi, parça bağlamanızı sağlamakta ve bu vesileyle işletmeler 20-30 dakika alan süreçlerini saniyeler, dakikalar içerisinde yaparak makine duruş sürelerini azaltmakta, işçilik kaynaklı hataların önüne geçmekte ve de makine daha fazla talaş kaldırarak işletmelerin karlılığına büyük katkı yapmakta.

Rakamlarla Hainbuch‘tan bahsetmek istersek, sadece Almanya’da 600 çalışan, dünya genelinde toplamda 900 çalışan ile tüm dünyada 40 acente, 12 farklı ülke lokasyonu olmak üzere büyük bir kuruluşun tescilini yapmaktadır.

Hainbuch Türkiye Satış Mümessili olarak Hidkom Mühendislik, Bursa’da ki merkezinden tüm Türkiye’ye hassas pensli ayna sistemlerini projelendirme ve ürün satışı olarak tedarik etmektedir.Hainbuch Türkiye Bayisi olarak internette karşınıza çıkan sonuçlara itibar etmemenizi ve Hainbuch ürünlerini en uygun fiyata almak ve projelerinizde yetkin mühendislik hizmeti almak istiyorsanız Hidkom Mühendislik firmasının websitesinizi ziyaret etmeyi unutmayınız.

Hainbuch ürünlerinin satımı Türkiye’de Hidkom Mühendislik firması tarafından gerçekleştirilmektedir. Hainbuch adlı marka Türkiye’de kurulduğumuz 1997 yılı sonrasında avantajlı satış bedelleri ve kısa teslim süreleri ile değerli müşterilerimize satılabilmektedir. Hainbuch markası ile katalog listelerinde yer alan mevcut ürün yada ürün isteklerini teklif olarak sunmaktayız. Hainbuch markasına ait ürünler Türkiye çapındaki teslimat ağımız ile firmanıza kadar teslim edilmektedir.

Hainbuch ürünlerine ait Türkiye için kapı teslim fiyat ve teslim süresi içeren teklifimizi almak için hidkom@hidkom.com e-posta adresine başvuru yapabilir yada ayrıntılı bilgi için 0 224 243 82 92 numaralı telefonumuzdan bizlere ulaşabilirsiniz. Hainbuch markası tedarik süresi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Yorum yapın