En Güzel Atasay Elmas Küpe Modelleri

Bugün Türkiye’de kuyumculuk, altın takı, pırlanta, elmas yüzük gibi ürünlerde akla gelen ilk markalardan biri olan Atasay Kuyumculuk, temelleri 1937 yılında Sarraf Hacı Mustafa Kamer tarafından Denizli’nin Çivril ilçesinde atılmıştır. Daha sonrasında tarihler 1969 yılında Atasay Kuyumculuk’un sahibi Atasay Tamer, İstanbul Kapalıçarşı’da ilk dükkanını açıyor ve ardı ardına gelen başarılar sayesinde bugün kuyumculuk, elmas yüzük, pırlanta, altın takı sektöründe bir marka olarak oldukça sevilen bir durumdadır.

Bu yazımızda Atasay Kuyumculuk’un en güzel küpelerini seçtik ve sizler için listeledik…

En güzel Atasay Elmas Küpe Modelleri ve Fiyatları

Atasay Yakut Taşlı Elmas Küpe

Atasay Yakut Taşlı Elmas Küpe
Atasay Yakut Taşlı Elmas Küpe

Atasay Elmas Küpe modelleri arasında bizlerin en çok beğendiği bu model oldu, yakut taşlı elmas küpe modeli 8 ayar kırmızı altından yapılan geçmişin ruhunu modern tasarımla birleştiren bu harika elmas küpe modelinde elmas ve yakut taşları kullanılmış ve toplamda 1,05 karat ağırlığında elmas taş kullanılmıştır. Taşlı elmas küpe modelleri arasında beğenebileceğiniz bu küpe toplam 8,27 gram ağırlığındadır. Bu harika tasarımlı, nesilden nesile bırakabilecek elmas küpe modelimiz şuan indirimli fiyat olarak 31.060 Türk Lirası olarak değer biçilmektedir.

Atasay Zümrüt Taşlı Elmas Küpe Modeli

Atasay Zümrüt Taşlı Elmas Küpe
Atasay Zümrüt Taşlı Elmas Küpe

2020 yılının favori renklerinden olan zümrüt yeşili, kendi hakiki taşıyla bu elmas küpe modelinde karşımıza çıkıyor. Atasay markası bu zümrüt taşlı elmas küpe modelinde 8 ayar kırmızı altın, 2,56 karat zümrüt taşı, 0,43 karat pırlanta kullanarak vintage ruhunu modern bir tasarımla birleştirmiştir. Taşlı elmas küpe modellerinden olan bu küpe modeli toplam 3,83 gram ağırlığındadır. Zümrüt taşlı elmas küpe modelinin fiyatı şuanlık 20.980 Türk Lirasıdır.

Atasay Renkli Taşlı Efektli Elmas Küpe

Atasay Renkli Taşlı Efektli Elmas Küpe
Atasay Renkli Taşlı Efektli Elmas Küpe

Değerli taşların cazibesi kadınları çektiği kadar erkekleri de çekmektedir. Eşine, kız arkadaşına, sevgilisine özel bir taşlı elmas küpe almak isteyen erkeklerin de ilk tercihi olan bu tarz taşlı küpe modelleri, Atasay tarafından 8 ayar kırmızı altından, 2 karat renkli taş, 0,11 karat pırlanta kullanılarak imal edilen vintage tarzındaki elmas taşlı küpenin satış fiyatı 7635 Türk Lirası olmaktadır.

Atasay Elmas Taşlı Küpe

Atasay Elmas Taşlı Küpe
Atasay Elmas Taşlı Küpe

Bu modelimiz Atasay markalı elmas küpe almak isteyenler için en düşük ucuz fiyatlı elmas küpe modelidir. Yine diğer elmas taşlı küpe modellerinde ki gibi 8 ayar kırmızı altın kullanılarak yapılan küpe modelinde 0,09 karat pırlanta taş kullanılmıştır. Toplamda 1,85 gram ağırlığında ki Atasay elmas küpe modeli 2310 Türk Lirası satış fiyatındadır.

Bizler kendi zevkimize göre Atasay Kuyumculuk’un elmas küpe modellerinden en beğendiğimiz 4 modeli sizler için derledik, modelleri belirlerken fiyat olarak en pahalı ve en ucuz elmas taşlı küpe modeli ve iki adet kendi zevkimize göre beğendiğimiz elmas küpeyi koymak istedik.

Elmas küpe modellerinin fiyatlarını bizler bu yazıyı hazırlarken Atasay Kuyumculuk websitesi üzerinden o anki fiyatları baz alarak yazdık, son fiyatlar için Atasay websitesini ziyaret etmeyi unutmayınız.

Sizlerinde beğendiğiniz modeller var ise bizlerle paylaşmaktan çekinmeyiniz…

Yorum yapın