Ev Dekorasyonun Yeni Markası Lyn Home&Decor

Hemen hemen herkesin, kendi dekore ettiği evde yaşama gibi bir hayali vardır. Son zamanlarda, şehirlerin gürültüsü, iş stresi, yaşamın zorluğu gibi konular insanları psikolojik olarak zorluklara sürüklemekte. Nefes alacakları ortamların azlığı ve uzaklığı gibi konular, bireyleri evlerinde huzuru ve sakinliği bulmaya yöneltiyor. Bu yönelim sonrası en çok değer gören bir alan ortaya çıktı… Ev dekorasyonu…

Tv’lerde, sosyal medyada, youtube’ta her yerde karşımıza, evlerin ilk halleri ve sonra ki halleri gösterilmekte. Dekore edilen evlerin ne kadar insana huzur verdiği ve dekore edilirken ki geçen sürenin nasıl da insanı rahatlattığı artık herkesçe kabul görmüş durumda.

Ev dekorasyonu ve hediyelik eşyalar konusunda genişleyen pazar yeni girişimlere sahne olmakta. Son zamanlarda ürünleri ve müşteri deneyimi konusunda öne çıkan bir marka, e-ticaret sitesiyle de ürünlerine herkesin erişimine imkan tanımakta.

Lyn Home&Decor, ev dekorasyonu, ev tekstili ve hediyelik eşyalar konusunda geniş ürün portföyü ve alternatif ürünleri ile hem sosyal medyada hem de e-ticaret alanında öne çıkan bir marka olmakta. Ürünleri arasında bali şemsiyesi olarak bilinen dekoratif şemsiyeler, herkesin bildiği ve kullandığı cibinlikler, runner örtüler, beyaz tablolar, dekoratif mumlar, yastık kılıfları, yılbaşı hediyeleri gibi bir çok ev tekstili ve hediyelik ürünler bulunmakta.

Ev dekorasyonu konusunda insanların daha zevkli ve sıradışı ürünler aradığını belirten Lyn Dekor yetkilisi, sadece büyük evler için dekorasyonun değil, kişilerin yaşadığı her ortamı güzelleştirmek ve havasını değiştirmek için gerekli olduğunu, tek bir tablo sayesinde bile evlerin havasının ve yaşayanların bakış açılarının değiştiğini kaydetti.

İnsanların ev dekorasyonu konusun da zaman harcayarak hem zevk aldıklarını hem de yaşam ortamlarını güzelleştirdiği için yaşamın stresinden uzaklaştıklarını dile getiren yetkililer, yapılan ufak değişikliklerin tüm aile bireyleri üzerine olumlu yansımalar yaptığını dile getirmekte.

2020 senesinin tüm dünyada felaketlerle başladığını ama umudun her daim var olduğunu, insanların yaşamlarını güzelleştirmek için her daim çaba gösterdiğinin en güzel örneği olan ev dekorasyonunda yepyeni ürünler ile yer alacaklarını bildirdiler.

Kadın girişimci olarak Lyn Home firmasına başarılar dileriz…

Yorum yapın