Waitmeturkey.com Yeniden Yayına Başladı

İnternetin ilk zamanlarında henüz WordPress sistemlerinin daha yeni yeni duyulduğu, Joomla sisteminin önderlik ettiği yıllarda düz html siteler bile iyi bir sıralamaya sahipken yayın hayatına başlayan Waitmeturkey.com sitesi, bir müddet sonra isim değiştirerek yayın hayatına devam etmişti fakat çok fazla ilgilenilmediği için bir süre sonra kapanmıştı.

Waitmeturkey.com sitesinin çıkış amacı olarak, isminden de anlaşılacağı üzere her şeyiyle Türkiye’yi tanıtmak olan bir siteydi. Türkiye’nin turizm potansiyeli için emek vermek ve çeşitli diller ile bu çalışmayı büyütmekti. Waitmeturkey isminin Türkçesi, Bekle Beni Türkiye’dir.

Aradan geçen onca zaman sonra waitmeturkey.com tekrardan yayın hayatına başlıyor ve kaldığı yerden daha sağlam bir şekilde yoluna devam edecek. Site içerisinde yine turizm bölgelerine ait yazılar olmakla birlikte, Osmanlı padişahları hakkında hikayeler, geleneksel bilgiler, yaşam, kültür ve sanat alanlarına ait her türlü içeriğin kapsamlı bir şekilde yer alması hedeflenmektedir.

Bu vesile ile Waitmeturkey.com sitesinin yeniden yayına başlamasını sizlere duyurmak istedik. Takipte kalın…

Yorum yapın