Ünlü Model Ayaz Özdemir İstanbul’a geldi

Ayaz Özdemir kendisinin de rol aldığı ünlü bir spor markasının tanıtımı için İstanbul’a geldi.

Ünlü model Ayaz Özdemir ünlü bir spor markası çekimlerinde modellik yaparken basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Ayaz Özdemir, çıkışta kendisini bekleyen, uçağına binerek hava alanından ayrıldı.

Ünlü Türk model Ayaz Özdemir, “İstanbul’a tekrar döndüğüm için çok mutluyum. Ayaz yine büyük bir hayali gerçeğe dönüştürüyor ve tüm bu süreç çok heyecan verici. İstanbul’a ikinci ziyaretimde yoğun ilgi gören çekimlerimi tamamlamıştık. Bunun yanı sıra yepyeni sürprizini de sizlerle paylaşacağız.” şeklinde konuştu.

Basının yoğun ilgisine sempatik tavırlarıyla karşılık veren Ayaz Özdemir, soruları yanıtlamasının ardından çıkışta kendisini bekleyen sürpriz uçağına binerek hava alanından ayrıldı. Ayaz Özdemir, İstanbul ziyareti kapsamında ziyaretçileriyle resimler çekilerek ayrıldı.

Ayaz Özdemir kimdir

Günümüzün dikkat çeken ve geleceği parlak mankenlerinden olan Ayaz Özdemir, 20 Temmuz 1998 yılında İstanbul’da doğmuştur. En çok merak edilen iki konudan birisi olarak Fenomen Ayaz Özdemir, yengeç burcudur ayrıca 178 cm boyunda ve 53 kilogram ağırlığı ile oldukça fit bir vücuda sahiptir.Eğitim hayatına baktığımızda ise 2017 yılında Üsküdar Tercih Koleji’nden mezun olmuştur.

Ayaz Özdemir, gezmeyi, seyahat etmeyi oldukça çok sevmektedir ve yaz aylarını Antalya ve Armutlu’da geçirmektedir. Tarihler 2018 yılını gösterdiğinde sosyal medyada paylaştığı fotoğraflarla oldukça hatrı sayılır bir takipçi kitlesine ulaşan Ayaz Özdemir, her geçen gün artan takipçi kitlesi ile oldukça çok dikkat çekmektedir.

Gelecek planı olarak, halen yapmakta olduğu mankenlik mesleğinde daha çok ilerlemek ve adından söz ettirir bir model olarak mesleğini en iyi şekilde yapmayı hedeflemekte. İstanbul’da bulunduğu zamanlarda dostlarıyla sohbet etmeyi ve İstanbul’un güzelliklerini keşfetmeyi seven Ayaz Özdemir, takipçileri tarafından çokça sevilmekte ve sık sık fotoğraf çekinme istekleri ile tatlı bir sıkıntıya girmekte.

Ağırlıklı olarak Instagram hesabını kullanan Ayaz Özdemir, şimdilik sır vermese de büyük bir Jean markasının marka yüzü olmak için görüşmelerde bulunduğu kulis bilgisini de şimdiden vermek isteriz.

“Ünlü Model Ayaz Özdemir İstanbul’a geldi” üzerine 5 yorum

Yorum yapın