Forkardt Türkiye Temsilcisi Hidkom Mühendislik Yeni Ürünlerle Göz Dolduruyor

Talaşlı imalat sektörünün olmazsa olmaz makinelerinden olan cnc torna ve cnc freze makineleri için hidrolik, pnömatik ve manuel ayna sistemleri üreten dünyaca ünlü Forkardt markasının Türkiye temsilciliğini yapan Hidkom Mühendislik, Türkiye pazarına sundukları, 3 ayaklı cnc torna ayna ve çektirmeli cnc ayna sistemleri ile imalat sanayisinde en çok istenen, hızlı üretim, yüksek sıkma kuvveti ve pratiklik konularında büyük bir sorunu çözeceklerini göstermiş oldular.

Bugüne kadar bir çok imalat sanayisine özel çözümler üreten markanın Türkiye Distribütörlüğünü yapan Hidkom Mühendislik Mümessilik, Türkiye’ye getirdikleri Forkardt ile imalat sanayisinde var olan büyük bir açığı kapatma peşindeler.

Forkardt Türkiye Distribütörü
Forkardt Türkiye Distribütörü

Temelleri 1916 yılında atılan Forkardt, kurulduğu günden bugüne kadar yatırım alanı olarak sürekli bir şekilde üretim tesislerine, teknolojiye ve alanında uzman ve deneyimli mühendislik kadrosuna yatırımlar yaparak bugün sahip olduğu deneyim, bilgi ve uzman kadrosuyla hizmet verdiği cnc ayna sektöründe liderliğe oynamaktadır.

İmalat sektöründe ihtiyacınız olan tüm Forkardt markalı ürünler için Hidkom Mühendislik firmasını ziyaret edebilir ve gerekli ürün siparişini verebilirsiniz.

Yorum yapın