Selin Ciğerci Kimdir? Selin Ciğerci Erkek Hali

Uzunca bir süredir konuşulan bir isim var Selin Ciğerci… Instagram paylaşımları, özel hayatı, cinsiyet değişikliği, evliliği, kazandığı paralar derken, bir şekilde gündemde ve insanlar Selin Ciğerci kimdir merak ediyor. Bu yazımızda Selin Ciğerci kimdir, neleri sever, neler yapar, hayatı, evliliği… kısacası Selin Ciğerci hakkında bilmeniz gereken her şeyi vereceğiz…

Sosyal medyada Bebek Okan olarak bilinen Selin Ciğerci, bundan yaklaşık 4-5 sene kadar önce ameliyatla cinsiyet değiştirerek bugün kü haline ve ismi olan Selin Ciğerci olarak karşımıza çıkmıştır. Baba tarafı Konya, anne tarafı Kastamonu olan Selin Ciğerci 4 Nisan 1984 yılında doğmuştur ve çocukluğu Zeytinburnu’nda bir gecekonduda geçmiştir. Daha sonrasında babasının işlerinin iyi gitmesi neticesinde de yaşamları değişmiştir. Şuanda ünlü bir hazır giyim firmasının sahibidir babası.

Selin Ciğerci hayatı hakkında bilinmeyenler

 • Selin Ciğerci verdiği röportajlarda, Gökhan Çıra ile evlendiği gün kendisinin gerçekten ünlü biri, bu kadar çok bilinen biri olduğunu anladığını söylüyor. O gün instagram da en çok aratılan kişi olduğunu ve gerçekten merak edilen biri olduğunu anladığını söylüyor.
 • Selin Ciğerci, kendisinin yerinde başka birisinin olması halinde belki her gün başka biriyle görüşebileceğini ama kendisinin ise düzgün bir hayatı olmasını istediğini, sevdiği adamla evlenmek istediğini ve güzel bir hayatı olmasını istediğini belirtiyor.
Selin Ciğerci Gökhan Çıra Arabalar
Selin Ciğerci Gökhan Çıra Arabalar
 • Selin Ciğerci, kendisini hiç bir zaman sanatçı olarak görmediğini, kendisini sosyal medya fenomeni ve iş kadını olarak tanımladığını belirtiyor.
 • Zeytinburnu’nda gecekonduda doğduğunu söyleyen Selin Ciğerci, her çarşamba semt pazarına gittiğini, orada kendisini iyi hissettiğini, arınmış hissettiğini söylüyor. Gecekonduda yaşadığını ama oturduğu sokağın komple dedesine ait olduğu için farklı bir hayatı olduğunu söylüyor.
Selin Ciğerci Cadillac Escalade Suv Jeep
Selin Ciğerci Cadillac Escalade Suv Jeep
 • Selin Ciğerci’nin bir adet kozmetik markası var. Kadın matineleri yapıyor, canlı orkestra ile sahne aldığı oluyor. Sosyal medya fenomeni olmadan önce vokalistlik yapıyordu.
 • Selin Ciğerci makyaj yapmayı çok sevmiyor ama kirpik takmayı sevdiği için ilk olarak takma kirpik yapıyor, sonra ruj, allık, şampuan derken işler ilerlemiş.
Selin Ciğerci Bornozlu Resim
Selin Ciğerci Bornozlu Resim
 • Selin Ciğerci, lise mezunudur. Kendisiyle, ailesiyle, çevresiyle bir savaş halinde olduğu için babası onu evden gönderiyor. Babası istemediği için evden gönderiliyor. Babası sürekli senden bir bok olmaz diyerek ona söyleniyormuş. Babası çok fazla tutucu bir adam,
 • Selin Ciğerci cinsiyet değiştirmeden önceki halinde, iki tane arabası olduğunu, kredi kartlarının limitlerinin yüksek olduğunu, yalnız yaşadığını ama mutsuz olduğunu söylüyor.
Selin Ciğerci Kozmetik Markası Selin Beauty
Selin Ciğerci Kozmetik Markası Selin Beauty
 • Selin Ciğerci, parayı sevseydim evi terketmezdim, babamın istediği gibi biri olurdum ama ben kendi yolumdan gitmeyi istedim. Ve bu konuda bedenimi de ruhumu uydurdum.
 • Babasıyla arasının, ancak Selin Ciğerci bir şeyleri başardıktan, kanıtladıktan sonra düzeldiğini söylüyor. Keşke en başından böyle olsaydı diyor ama artık zaman geçti.
 • Selin Ciğerci asla uyuşturucu kullanmadığını söylüyor ve alkolü ise zaman zaman sosyal içici olarak kullanıyor.
Selin Ciğerci Gökhan Çıra Düğün Evlilik
Selin Ciğerci Gökhan Çıra Düğün Evlilik
 • Selin Ciğerci eşi Gökhan Çıra‘nın yaşadığı baskıyı ve zorlukları gördüğünü, hatta zaman zaman Gökhan Çıra’nın ailesinin onu gerçekten sevdiğini mi yoksa oğulları Gökhan yüzünden mi sevdiklerini merak ettiğini. Ama kocası Gökhan Çıra’nın ise, sen boşver benim sevdiğimi bil yeter dediğini belirtiyor.
 • Selin Ciğerci’nin en çok canını sıkan durum ise, eşinin bir zamanlar Fatih Terim ile yaşadığı problem sonrasında yediği linç durumları hakkında sürekli kendisinin konu edilmesinden yaka silkmiş durumda. Neden sadece eşini futbolu ile yada kendi kişiliği ile eleştirilmediği konusunda canı çok sıkılmakta.
Selin Ciğerci Foto
Selin Ciğerci Foto
 • Türkiye’nin ilk sosyal medya fenomenlerinden biri. Bebek Okan olarak ünlenmiş ve şimdilerde ise kadınların takip ettiği en iyi sosyal medya fenomeni olduğunu söylüyor.
 • Başarısı hakkında kendisine kılavuz edindiği söz ise, “Başarını kimseye ortak etme” yani birileri vesile olmuş olabilir ama işin özü kendisi. Sosyal medyada yaptığı iyi bir şeyler sayesinde buralara geldiğini söylüyor.
Selin Ciğerci ve Kocası Gökhan Çıra
Selin Ciğerci ve Kocası Gökhan Çıra
 • Sosyal medya en çok reklam alan, en çok reklam vergisi veren kişi Selin Ciğerci’dir.
 • Babasıyla 5 sene küs kalmıştır ve onu görememiştir. Babasına inanılmaz düşkün biridir, onu seviyordur. Ne zaman başarılı olmuşsa babasına bak bana şununla anlaştım şöyle yaptım. Bir nevi babasına kendisini ispat etmekle geçirdiği dönem olmuş.
Selin Ciğerci Araba
Selin Ciğerci Araba
 • Evden kaçtığından yine cinsiyet değiştirmiş trans bir kız arkadaşının evine gittiğini söyleyen Selin Ciğerci, ilk iki ay rahat geçti ama iki ay aradan sonra, sende çalış demesinden sonra, korsan taksicilik yapıyor, sonra bir mağazada çalışıyor. Korsan taksicilik yaparken cinsiyet değiştirme sonrasında artık diğer arkadaşları ne iş yapıyorsa o da onlar gibi yapmaya başlıyor. Taksim – Harbiye yolu üzerinde Nişantaşı üzerinde senelerce çalışıyor.
 • Erkek kardeşinin eşi ile tanışınca o babasıyla barışmasına vesile oluyor. Erkek kardeşi ona bir ev tutuyor ve kardeşi Kaan ile ufak bir tartışma yaşıyor. Gelinleri öyle böyle derken Babasıyla barıştırıyor ve hayatının en güzel günü o gün başlıyor.
Selin Ciğerci Eşi Kocası Gökhan Çıra
Selin Ciğerci Eşi Kocası Gökhan Çıra
 • Babasıyla ilk tanıştığı an babasının ona bakışını ve imalı olarak bunun için mi 5 sene benle görüşmeden dediğini hiç unutmuyor.
 • Sosyal medyada ve gerçek hayatında yaşadığı tüm sorunlarda her daim eşi Gökhan Çıra sayesinde yendiğini söylüyor. 6 senedir birlikte olduğu Gökhan Çıra için en büyük lütuf olarak görüyor.
 • Gelecekten ne bekliyorsun sorusuna, kozmetik markasının dünya markası olmasını istiyor. En iyi yerlere gelmesini istiyor.
 • Eşi Gökhan Çıra’nın futbolu bırakmasını çok istiyor, çünkü onu çok görememekten yakınıyor, ayrıca, arkadaşları ile açmış oldukları kafesinin olduğunu, medikal markasıyla ilgilendiğini, eğer çok istiyorsa futbol okulu açmasını istiyor.
 • Eşi Gökhan Çıra‘nın maçlarına gittiğini, darbe yada tekme aldığında üzüldüğünü, ama maçlarda Selin Ciğerci’ye kötü tezahurat etmeleri yüzünden biraz canı sıkkın ama alıştığını söylüyor.
 • Laleli ve Merter’de en çok ticaret yaptırdığı için iç piyasayı canlandırdığı için mağazalar kendi aralarında para toplayıp Selin Ciğerci’ye hem ödül hem de 50.000 Türk Lirası para verdiklerini söylüyor.

Selin Ciğerci Erkek Hali Fotoğrafı ve Yeni Hali Yanyana

Selin Ciğerci Erkek Hali
Selin Ciğerci Erkek Hali

Bir zamanlar Bebek Okan olarak ünlenen Selin Ciğerci’nin en çok merak edilen fotoğraflarından birisi ise Selin Ciğerci Erkek Hali olarak bilinen bu fotoğraftır.

Selin Ciğerci Hakkında Sık Sorulan Sorular

Selin Ciğerci’nin gerçek adı nedir? Eski adı nedir?

Selin Ciğerci’nin cinsiyet değiştirmeden önceki adı ve soyadı Okan Ünsal‘dır.

Selin Ciğerci’nin babası kimdir? Ne iş yapar?

Selin Ciğerci ve Babası Fotoğraf
Selin Ciğerci ve Babası Fotoğraf

Selin Ciğerci’nin babası bir zamanlar ünlü bir kot markasının ortaklarındandır. Daha sonra ayrılarak Selin Ciğerci’nin erkek kardeşi ve babası kendi markalarına hazır giyim üzerine devam etmektedirler.

Selin Ciğerci’nin kocası eşi kimdir?

Selin Ciğerci’nin eşi yani kocası Gökhan Çıra‘dır.

Selin Ciğerci kaç yaşındadır?

Selin Ciğerci 4 Nisan 1984 doğumlu olup 2020 yılı baz alındığında 36 yaşındadır.

Selin Ciğerci ne zaman evlendi?

Selin Ciğerci 30 Ekim 2019 tarihinde Gökhan Çıra ile evlenmiştir.

Selin Ciğerci’nin annesi kimdir?

Selin Ciğerci'nin Annesi Fotoğraf
Selin Ciğerci’nin Annesi Fotoğraf

Selin Ciğerci’nin annesi yukarıda görülen fotoğrafta ki hanımefendidir. İlk kez 18 yaşında cinsiyet tercihini söylediği ve hüngür hüngür ağladığı, sır ortağı annesi.

Selin Ciğerci’nin arabası ne markadır?

Selin Ciğerci’nin kullandığı araba, babası tarafından hediye edilen Cadillac Escalade Marka Suv’dur.

Aynı zamanda son günlerde 5 Milyon Türk Lirası ödeyerek satın aldığı Rolls-Royce marka arabası da bulunmaktadır.

Selin Ciğerci’nin kozmetik markasının adı nedir?

Selin Ciğerci, Selin Beauty adında bir kozmetik marka sahibidir ve byselincigerci adında websitesi vardır.

Gökhan Çıra kimdir?

Gökhan Çıra 16 Şubat 1996 tarihinde Tokat’ta doğmuştur. Ordu’da ailesiyle yaşayan Gökhan Çıra, futbol kariyerine Fatsa Yaşamspor’da başlamıştır. Daha sonrasında ise Altınordu Belediyespor, Soyaspor Gençlik kulüplerinde top koşturduktan sonra 2015-2016 sezonunda Galatasaray’ın U19 takımına 25 Bin Euro bedelle transfer olduktan sonra aradan bir yıl sonrasında ise Beylerbeyi takımına transfer olmuştur.

2017 – 2018 sezonunda Diyarbekirspor’a transfer olan Gökhan Çıra, 2 Eylül 2019 tarihi itirabiyle 2 yıllık bir sözleşme ile şuanda Tuzlaspor‘da top koşturmaktadır. Sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci ile 2019 yılında dünya evine girmiştir.

Bebek Okan kimdir?

2000’li yıllarda henüz facebook, instagram gibi siteler yokken, gençlerin sosyal medya platformu olan Yonja adlı sitede Bebek Okan adıyla var olan ve o günlere göre oldukça popüler olan birisidir. Daha sonrasında Facebook’un ülkemizde ilerlemesiyle Facebook’a geçerek, popülerliğini arttırmış, daha sonrasın 2015 yılında cinsiyet değiştirme ameliyatı ile bugünkü hali ve Selin Ciğerci adını almıştır.

Selin Ciğerci kazancı ne kadar, ayda ne kadar kazanıyor?

Selin Ciğerci instagram paylaşımlarından ayda 600 Bin Türk Lirası kazandığını söyledi. Daha önceleri yaptığı paylaşımlar ile post başına 40-60 Bin Türk Lirası aldığı varsayılan Selin Ciğerci, kozmetik markası ile de iyi bir oranda vergi ödediğini belirtti. En büyük hayali vergi rekortmenleri listesine girmek olan Selin Ciğerci’nin aylık kazancı ne kadar sorusu bir çok kişi tarafından böylelikle öğrenilmiş oldu.

Selin Ciğerci’nin erkek kardeşinin adı nedir?

Selin Ciğerci’nin erkek kardeşinin adı Kaan Ünsal’dır.

Selin Ciğerci hangi burçtur?

Selin Ciğerci kova burcudur.

Selin Ciğerci’nin instagram’da kaç takipçisi var?

Selin Ciğerci’nin instagram’da şuanlık 2,5 milyon takipçisi bulunmaktadır.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Cok guzelim yaaa masum kız selin ❤️❤️ ALLAHIM BENİ NAZARLARDAN KORU ❤️ 😂😂

Selin Cigerci Çıra (@selincigerci)’in paylaştığı bir gönderi ()

Selin Ciğerci hakkında sahip olduğumuz bilgiler bu kadar. Eğer merak ettiğiniz bilgiler var ise bizlere yorum olarak yazmayı unutmayınız. Selin Ciğerci nasıl ünlü oldu, ne kadar kazanıyor, kimle evli gibi tüm detayları bulacağınız yazımızı sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız.

“Selin Ciğerci Kimdir? Selin Ciğerci Erkek Hali” üzerine bir yorum

 1. Geri izleme: Selin Ciğerci Erkek Hali Fotoğrafları Güncel 2022 - Acil Sorgu

Yorum yapın