Müge Bayramoğlu Kimdir? Oyunculuk Kariyeri ve Tüm Bilgiler

Oyuncu olan Müge Bayramoğlu‘nu daha önce duymadıysanız, Blu Tv‘nin yeni dizisi olan Çıplak‘ta yer aldığı cesur sahneler ile bugünlerde oldukça sık duyabilirsiniz. Son günlerin tartışmalı internet dizisi olan Çıplak +18‘in başrol oyuncusu olan Müge Bayramoğlu kimdir, neleri sever, hayatı nasıldır, kaç yaşındadır hepsini bu yazıda bulacaksınız…

Müge Bayramoğlu 6 Eylül 1992 yılında Bursa – Yıldırım‘da doğmuştur ve 2020 senesini baz aldığımızda şuan 27 yaşındadır. Televizyon ekranlarına ilk defa Pis Yedili adlı dizide çıkmıştır ve orada sessiz, sakin, uslu bir karakteri canlandıran Müge Bayramoğlu, yıllar içerisinde dişilik ve cesaret olarak büyük bir ilerleme kaydetti ve bugün çok tartışılacak olan bir konu üzerinde cesur sahnelere imza atmakta.

Müge Bayramoğlu - Pis Yedili
Müge Bayramoğlu – Pis Yedili

Çıplak dizisinin ilk bölümünde dans sahneleri ile söz ettiren Müge Bayramoğlu, Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı’ndan mezun olmuştur ve 2009 yılından beri İstanbul Devlet Opera ve Balesi‘nde görev almaktadır.

Müge Bayramoğlu
Müge Bayramoğlu

Müge Bayramoğlu, aldığı eğitimlere bir de Afife Jale Tiyatrosu‘ndan aldığı oyunculuk eğitimini de ekleyerek ilk olarak 2011 yılında Pis Yedili dizinde rol almıştır. Daha sonra ise bir çok tiyatro, dizi ve filmlerde yer almıştır.

Müge Bayramoğlu Kimdir
Müge Bayramoğlu Kimdir

Müge Bayramoğlu’nın rol aldığı Tiyatro Oyunları

 • Klasik Modernler (2017)
 • Afife (2015)
 • Sylvia
 • Fındıkkıran

Rol aldığı diziler

 • Koca Koca Yalanlar (2018)
 • O Hayat Benim (2016)
 • Aşk Zamanı (2015)
 • Emanet (2014)
 • Pis Yedili (2011-2013)

Rol Aldığı Filmler

 • İmkansız Olasılık (2016)
 • Boşa Giden Her Şey (2016)

2015 yılında Aşk Zamanı adlı dizide Yavuz Bingöl‘ün kızına canlandıran ve bir çok kişinin dikkatine çeken Müge Bayramoğlu, hayalinin aslında Tv Spikeri olmak istediğini ama tesadüf üzerine oyunculuğa başladığını ve sürecin bir şekilde kendiliğinden gelişerek bugünlere geldiğini söylemekte.

Televizyon dünyasında ilk defa Beril karakteriyle Zengin bir kız çocuğu rolünde karşımıza çıkan Müge Bayramoğlu, bir arkadaşını görmeye sete gittiğini ve orada tesadüf eseri Beril adlı karakter için oyuncu arandığını, tipinin bu karakter için uygun olması sebebiyle zorlu bir süreçten geçerek kadroda yer aldığını söylüyor. Oyunculuk konusunda üniversite öğrencilik yıllarında tiyatrolarda yer almasına rağmen, tv ekranlarında ilk defa böyle bir rol ile görünmesi ona farklı bir deneyim kazandırmış ve sonrasında oynadığı diğer diziler ile de oyunculuk kariyerinde güzel bir ilerleme kaydetmiştir.

Müge Bayramoğlu ve Annesi
Müge Bayramoğlu ve Annesi

Oyunculuk olarak daha farklı daha dişi karakterleri oynamak isteyen Müge Bayramoğlu, Çıplak dizisinde sanırım tam istediği role kavuşmuş oldu. Dizide para karşılığı ilişkiye giren, bekarlığa veda partilerinde dans eden ve babannesi ile yaşayan ruhsal olarak çöküntü de ve tek hayali ülkeyi terketmek olan bir kızı canlandıran Müge Bayramoğlu, en çok eleştirileri de evli olmasına rağmen böyle cesur bir rolü nasıl kabul etti denilerek oldukça eleştirilmekte.

Instagramda 18 bin takipçisi bulunan Müge Bayramoğlu, diğer ünlü oyuncular gibi çok fazla fotoğraf paylaşmamakta. Fotoğrafları arasında tatil fotoğrafları ve kaybettiği annesi ile olan bir kaç paylaşımı bulunmakta. Yine Sinan Payaslıoğlu ile olan düğün fotolarının yer aldığı instagram hesabı, Çıplak dizisinden sonra büyük bir patlama yaşayacağına benziyor…

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

#ÇIPLAK ilk iki bölümüyle bu akşam saat 19.00 da BluTv’de ? @blutv

Muge Bayramoglu Payaslioglu (@mugeby)’in paylaştığı bir gönderi ()

Müge Bayramoğlu Hakkında Sık Sorulan Sorular – Merak Edilen Konular

Müge Bayramoğlu kaç yaşındadır?

Müge Bayramoğlu 6 Eylül 1992 doğumludur ve 2020 senesi Eylül ayında 28 yaşında olacaktır.

Müge Bayramoğlu evli mi? Kiminle evli?

Müge Bayramoğlu iki kez evlenmiştir, ilk evliliğini Kanald ekranlarında yayınlanan Kanıt adlı dizide yer alan ve 1986 Bulgaristan doğumlu olan Deniz Celiloğlu ile yapmıştır ve 2010 ile 2013 yılları arasında evli kalmıştır. İkinci evliliğini ise 16.09.2018 tarihinde Sinan Payaslıoğlu ile yapmıştır ve halen daha kendisi ile evlidir.

Müge Bayramoğlu - Sinan Payaslıoğlu
Müge Bayramoğlu – Sinan Payaslıoğlu

Müge Bayramoğlu’nun boyu ve kilosu kaç?

Müge Bayramoğlu 165 cm boyunda ve 45 kilogram ağırlığındadır.

Müge Bayramoğlu hangi burçtur, burcu nedir?

6 Eylül doğumlu olan Bayramoğlu, Başak burcu’dur.

Müge Bayramoğlu’nun eşi kimdir?

Müge Bayramoğlu’nun eşi Sinan Payaslıoğlu‘dur.

Müge Bayramoğlu - Sinan Payaslıoğlu
Müge Bayramoğlu – Sinan Payaslıoğlu

Peki siz Müge Bayramoğlu’nu Çıplak dizisinde ki oyunculuğu ile nasıl buldunuz??

Yorum yapın