Derin Talu Kimdir? Defne Samyeli’nin Küçük Kızı Hakkında Merak Edilenler

Bir zamanların en popüler ve güzel haber spikerlerinden olan Defne Samyeli‘nin en az kendisi kadar güzel kızı olan Derin Talu, sosyal medya platformu instagram da yaklaşık 208 bin takipçisi ile bir çoklarının gözdesi durumunda.

Yakın bir zamanda aynı annesi gibi podyumlarda sahne tozunu yutan Derin Talu, Atul Kutoğlu‘nın defilesinde poz vererek armut dibine düşer atasözünü yerine getirmiş oldu.

Güzelliğini annesinden alan Derin Talu hakkında bir çok şey merak edilmektedir. Derin Talu kimdir, kaç yaşındadır, nerelidir, babası kimdir, sevgili var mıdır gibi merak edilen tüm soruların yanıtını bu yazımızda bulacaksınız…

Derin Talu Kimdir?

Derin Talu hakkında en çok merak edilen konu, Derin Talu’nun kaç yaşında olduğudur… Çünkü en son paylaşımlarından birinde elinde 16 rakamı olan bir balonla paylaştığı fotoğrafta “Artık bu kız nasıl 15 yazamayacaksınız” notuyla paylaşmıştı ve bir anda gündem olmuştu.

Derin Talu 16 Yaş Paylaşımı
Derin Talu 16 Yaş Paylaşımı

Daha öncesinde yaşının 15 olması bir çok sosyal medya platformunda tartışma konusu olmuştu ve bir çok kişi “ya bu kız nasıl 15 yaşında olur abi” sözleriyle fiziğinin yaşından daha büyük gösterdiği dile getiriliyordu.

Peki Derin Talu gerçekten 16 yaşında mı?

Bu sorunun yanıtı için Derin Talu‘nun doğum tarihine bakmamız lazım. Babası Eren Talu annesi ise Defne Samyeli olan Derin Talu 3 Eylül 2003 yılında New York, Amerika’da doğmuştur.

Derin Talu hakkında en çok merak edilen konulardan bir tanesi de Derin Talu boyu kaç cm‘dir?

Annesi eski manken olan Derin Talu Türk kızlarının boy ortalamasına göre oldukça uzun boyludur, şöyle ki, Derin Talu 173 cm boyunda gencecik bir kızdır.

Derin Talu’nun biyografisi olarak ele aldığımız bu yazıda şimdi sıra geldi Derin Talu hakkında en çok merak edilen konulara, en sık sorulan sorulara…

Derin Talu kaç yaşındadır?

Derin Talu, yukarıda belirttiğimiz gibi 3 Eylül 2003 yılında doğmuştur ve 2020 yılı Eylül ayını baz alırsak 17 yaşında olacaktır. Henüz Eylül ayı gelmediği için 16 yaşındadır.

Derin Talu instagram adresi nedir ve kaç takipçisi vardır?

Günümüzün genç ve sosyetik güzellerinden olan Derin Talu instagramda 208 bin takipçisi ile kendi yaş grubu içerisinde oldukça popüler genç kızlardan birisidir. Kendisini takip etmek isterseniz şu instagram adresini takip edebilirsiniz https://www.instagram.com/derintalu/

Derin Talu Estetikli mi? Estetiksiz hali nasıldır?

Derin Talu Estetikli ve Estetiksiz Hali Bir Arada
Derin Talu Estetikli ve Estetiksiz Hali Bir Arada
Derin Talu Estetikli ve Estetiksiz Hali Bir Arada
Derin Talu Estetikli ve Estetiksiz Hali Bir Arada

Popüler kardeşlerden olan Deren Talu ve Derin Talu, ortaya çıkan eski fotoğrafları yüzünden epey bir süre tartışmalara konu oldu. Henüz çok küçük yaşlarda olan Derin Talu’nun eski fotoğrafları ile şimdi ki halleri yanyana getirildiğinde, ortaya kafaları karıştıran soru çıkıyor. Derin Talu estetikli mi, yoksa estetiksiz mi yorumu siz yapın… Yukarıda yer alan fotoğraflar da Derin Talu’nun eski halini görebilirsiniz.

Derin Talu sevgilisi kimdir?

Google’da Derin Talu sevgilisi yazdığınızda karşınıza bir çok arama sonucu çıkacaktır ama bulacağınız tüm sonuçlar maalesef Derin’in değil ablası Deren Talu ve sevgilisi Baran Tınaz‘a ait sonuçlar olacaktır. Aşk hayatı hakkında gizli kalmayı başaran Derin Talu, yaşının da 18’den küçük olması sebebiyle bir çok playboy’un şuanlık radarından uzak kalmakta…

Derin Talu Bikinili Tatil Fotoğrafı
Derin Talu Bikinili Tatil Fotoğrafı

Derin Talu’nun babası kimdir?

Derin Talu’nun babası, bir zamanların ünlü haber spikeri ve güzellik kraliçesi olan Defne Samyeli’nin ayrılmış olduğu kocası Eren Talu‘dur. 1960 yılında doğan ve bugün 60 yaşında olan Eren Talu mimarlık mesleğini sürdürmektedir.

Eren Talu ve Defne Samyeli
Eren Talu ve Defne Samyeli

Derin Talu ve Acun Ilıcalı

Yine bir harf kurbanı olayı daha… Aslında Derin Talu Acun Ilıcalı olarak aratılan durum kendisi ile değil Ablası Deren Talu ve Acun Ilıcalı hakkında olması gerekirdir. Olayın iç yüzü ise, Şeyma Subaşı‘ndan boşanan Acun Ilıcalı’nın adının Deren Talu ile aşk dedikodularına karışmış olmasıdır. Şeyma Subaşından boşandığı gün instagram hesabından açıklama yapan Deren Talu, böyle bir şey nasıl olabilir diyerek isyan etmiştir.

Derin Talu ve Ablası Deren Talu
Derin Talu ve Ablası Deren Talu

Derin Talu hangi burçtur, burcu nedir?

Derin Talu, 3 Eylül doğumlu olduğu için Başak burcudur.

Derin Talu kaç kilodur, kilosu kaçtır?

Derin Talu 173 boy ve 50 kilogram ağırlığındadır.

Derin Talu Boy ve Kilosu
Derin Talu Boy ve Kilosu

Derin Talu dini nedir?

Derin Talu müslümandır.

Derin Talu hangi okul mezunu, nerede okuyor, eğitim hayatı nasıl?

Henüz 16 yaşında olan Derin Talu eğitimine lise de devam etmektedir, hangi lisede okuduğu ise magazin basınının gündemine henüz konu olmamıştır.

Defne Samyeli ve Kızları Deren ve Derin Talu
Defne Samyeli ve Kızları Deren ve Derin Talu

Yorum yapın