MHP Mudanya Kongresinde Erkut Seymenler Tekrar İlçe Başkanı Seçildi

30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları sonrasında Uğur Mumcu Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mudanya İlçe Teşkilatı’nın Olağan 13. Kongresi’nde tek liste olarak seçime gidildi ve mevcut ilçe başkanı Erkut Seymenler yeniden MHP Mudanya İlçe Başkanı seçildi.

Erkut Seymenler - MHP Mudanya İlçe Başkanı
Erkut Seymenler – MHP Mudanya İlçe Başkanı

Korona tedbirleri kapsamında kurallara riayet edilerek yapılan kongrede mevcut başkan Erkut Seymenler‘in konuşması sonrasında divan üyeleri konuşma yaptılar ve sonrasında seçime gidildi.

Tek listenin yarıştığı kongrede ilçe yönetimi asil ve yedek adaylarının yanı sıra il delege adayları asil ve yedek listeleri de belirlenmiş oldu ve teşkilat yapılanması tamamlanmış oldu.

MHP Mudanya Teşkilatı 13. Olağan Kongresi
MHP Mudanya Teşkilatı 13. Olağan Kongresi

Cumhur İttifakı ortağı AK Parti Mudanya İlçe Başkanı İnci Söğütlü‘nün de katılım gösterdiği kongre hayırlara vesile olunması dileğiyle bitirildi.

Mudanya siyasetinde dinamik ve farklı bakış açılarına sahip kişilerin yer alması, Mudanya halkı için büyük bir kazanım olmakta ve klasikleşen siyaset anlayışına yeni tarzın getireceği katkılar şüphesiz merak konusu olmakta.

MHP Mudanya İlçe Teşkilatı Kongresi
MHP Mudanya İlçe Teşkilatı Kongresi

Yorum yapın