Gizem Arıkan Kimdir? En Kapsamlı Gizem Arıkan Biyografisi

Eğer sizde bir çok kişi gibi Gizem Arıkan‘ı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) dizinde ki Didem (Dido) rolüyle tanıdıysanız o zaman bu yazımız tam size göre. Çünkü oyuncu Gizem Arıkan hakkında bilmeniz gereken ne kadar konu varsa hepsi bu yazımızda. Sizleri daha da meraklandırmadan yazımıza başlayalım…

Gizem Arıkan Kimdir? Hayatı, Kariyer ve Özgeçmişi

Atv’de yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz kadrosuna yeni sezonda katılan Gizem Arıkan, güzelliği ve dizi de ki Didem karakterinin kendisine has tarzıyla oldukça dikkat çekti ve hemen hemen herkesin merak konusu oldu… Gizem Arıkan, 10 Şubat 1994 yılında Çivril, Denizli’de doğmuştur ve çok küçük yaşlardan beri sahnenin tozunu yutmuş tiyatro ile iç içe olmuş birisidir. Mesleki kariyerinde ilk oyunculuk deneyimini Gizem Karaca ve Mustafa Mert Koç‘un rol aldığı Organik Aşk isimli filmle gerçekleştirmiştir.

Gizem Arıkan Kimdir
Gizem Arıkan Kimdir

Daha sonrasında Çocuktan Al Haberi isimli programda yer almış ve Aşkın 5 Hali adlı belgesel ile TRT ekranlarına konuk olmuştur. 2019 yılında ise bu sefer Kanal D ekranlarında yayınlanan Yaralı Kuş isimli dizide başrol oynamıştır. Dizi ve tiyatro oyunlarından başka bir de 2018 senesinde Kahraman Deniz tarafından seslendirilen Böyle sever isimli şarkının klibinde de oynamıştır.

Gizem Arıkan
Gizem Arıkan

Gizem Arıkan’ın Oynadığı Filmler ve Diziler

2020 – Dizi – Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (Didem)

2019 – Dizi – Yaralı Kuşlar (Meryem)

2017 – Film – Organik Aşk

2016 – Film – Aşkın 5 Hali

Gizem Arıkan Hakkında Merak Edilen Sık Sorulan Sorular

Gizem Arıkan nerelidir?

Gizem Arıkan aslen Denizli‘lidir. Instagram’da ki paylaşımlarında memleketteyim notu ile birlikte konum bilgisi olarak Denizli’nin Çivril ilçesini belirtmiştir. Gizem Arıkan aynı zamanda Uşak’ın Sivaslı ilçesine bağlı Ağaçbeyli köyünü de sık sık paylaşmaktadır ve zannımızda anne tarafı Uşak’lıdır.

Gizem Arıkan Memleket Köy
Gizem Arıkan Memleket Köy

Gizem Arıkan boyu ve kilosu kaçtır?

Gizem Arıkan 168 cm boyunda ve 55 kilogram ağırlığındadır.

Gizem Arıkan’ın annesi kimdir?

Gizem Arıkan’ın annesi ile ilgili olarak pek fazla bilgi bulunmamaktadır. Lakin instagram paylaşımlarında zaman zaman annesine yer vermektedir. Böyle anlardan birisi de aşağıda ki fotoğraftır. Gizem Arıkan ve Annesi zaman zaman köy ortamında da yer almaktadır.

Gizem Arıkan ve Annesi
Gizem Arıkan ve Annesi

Gizem Arıkan hangi burç, ne burcudur?

Gizem Arıkan 10 Şubat 1994 tarihinde doğduğu için Kova burcudur.

Gizem Arıkan kaç yaşındadır?

Gizem Arıkan 1994 doğumludur ve 2021 yılını baz alırsak 27 yaşındadır.

Gizem Arıkan kaç kardeştir, kardeşi var mıdır?

Gizem Arıkan hakkındaki bilgilere instagram hesabından paylaştığı bilgiler sayesinde ulaşabiliyoruz. Yine bir paylaşımında düğün için birlikte fotoğraf çekindiği kişi için özleştik be ablası demiştir. Bu yüzden fotoğraftaki kişinin ablası olduğunu düşünüyoruz. Başka kardeşi var mıdır, henüz başkaca bir bilgimiz yoktur.

Gizem Arıkan ve Ablası
Gizem Arıkan ve Ablası

Gizem Arıkan’ın sevgilisi var mıdır? sevgilisi kimdir?

Gizem Arıkan’ın basına yansıyan bir sevgilisi şuanda bulunmamaktadır. Yaralı Kuş isimli dizide rol arkadaşı olan Ali Yasin Özegemen ile aralarında aşk dedikoduları çıksa da beraber herkesin görebileceği bir ortamda biriyle henüz görüntülenememiştir.

Gizem Arıkan ne mezunu, hangi okulu bitirmiştir?

Gizem Arıkan’ın eğitim bilgileri hakkında herhangi bir bilgimiz bulunmamaktadır. Bilenlerin yorum olarak yazmasını rica ediyoruz.

Gizem Arıkan kaç takipçisi var?

Gizem Arıkan’ın şuanda instagram’da 124 bin takipçisi bulunmaktadır.

“Gizem Arıkan Kimdir? En Kapsamlı Gizem Arıkan Biyografisi” üzerine bir yorum

Yorum yapın