Ela Rumeysa Cebeci Kimdir?

Yıllar önce Çağla Kubat ile başlayan sabah haberlerine güzel sunucu çıkarma akımı bugünlerde hız kesmeden devam ediyor. Eğer televizyon kanal sıralamanızda TV100 epey gerilerdeyse güne 1-0 yenik başlıyorsunuz demektir. Neden mi çünkü haftanın 6 günü sabah 06:30’da başlayan sabah haberlerini sunan Ela Rumeysa Cebeci‘yi görmeden güne başladığınız için…

Sosyal medyada özellikle instagram gibi platformlarda en çok takip edilen kişiler arasına başarılı ve güzel haber spikerleri yer almakta. Böyle başarılı ve güzel spikerlerden birisi de Ela Rümeysa Cebeci. Bugünlerde TV100 ekranlarında sabah kuşağında kendisini izlediğimiz Ela Rumeysa Cebeci, daha öncesinde TGRT Haber ve TRT ekranlarından da aşinayız. Bakalım güzel ve başarılı sunucu nasıl bir hayata sahipmiş…

Ela Rumeysa Cebeci kimdir?

Güzel sunucu 31 Mayıs 1988 tarihinde İstanbul’da doğmuş ve hayatına İstanbul’da devam etmektedir. Henüz tv ekranlarına çıkmadan önce 2011’li yıllarda İstanbul FM radyolarında yaptığı programla bir çok kişiyi daha o günlerden kazanmıştı. Akıcı Türkçesi, ses tonu ve güzelliği ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran birisiydi.

Aynı yıllarda meslek hayatına TRT 1 ekranlarında muhabir olarak başlayan Ela Rumeysa Cebeci, bir yandan da oyunculuk kariyerini başlamıştır. İlk rol aldığı dizi 2011 yılında Kanıt isimli dizidir. Aynı yıl Nuri adlı dizide de yer alan Cebeci, 2012 yılında Fetih 1453 filmi ve son olarak Şevkat Yerimdar adlı dizide rol alarak oyunculuk kariyerini sürdürmüştür.

Tv ekranlarında zaman zaman sunucu kazaları yaşanmaktadır, böyle anlardan birisi de Ela Rumeysa Cebeci’nin başına gelmiştir.

Pkk’ya düzenlenen operasyon haberini sunarken, görüntülerin canlı yayına girdiğini düşünerek, kahkaha atan ve sonrasında bunu fark eden güzel sunucu, o günlerde epey bir gündemde kalmıştır.

Televizyon ekranlarında ilk olarak TGRT Haber kanalında gece haber kuşağını sunan güzel sunucu, daha sonra sabah kuşağına geçmiş ve şimdilerde TV100 ekranlarında sabah kuşağı haberlerini sunmaktadır.

Ela Rumeysa Cebeci Eğitim Hayatı

  • Nişantaşı Üniversitesi Öğretim Görevlisi
  • Bahçeşehir Üniversitesi İleri Oyunculuk Yüksek Lisans
  • Bahçeşehir Üniversitesi Siyaset Akademisi
  • Bahçeşehir ve Yeditepe Üniversitesi İletişim Bölümü

Ela Rumeysa Cebeci hakkında sözlük ve internet platformlarında övgü dolu sözler yer alırken bir kısım tarafından da estetikli olduğu eleştirileri getirilmekte.

Ela Rumeysa Cebeci Hakkında Merak Edilen Sık Sorulan Sorular

Ela Rumeysa Cebeci kaç yaşındadır?

31 Mayıs 1988 doğumlu olan Cebeci, 2020 yılı baz alınırsa 32 yaşındadır.

Ela Rumeysa Cebeci ne burcudur?

Cebeci, ikizler burcudur.

Ela Rumeysa Cebeci boyu ve kilosu kaçtır?

Ela Rumeysa Cebeci ,172 santimetre boyunda ve 54 kilogram ağırlığındadır.

Ela Rumeysa Cebeci evli midir? Kocası kimdir?

Ela Rumeysa Cebeci hiç evlenmemiştir ve kocası yoktur.

Ela Rumeysa Cebeci Fotoğrafları Görselleri Şekilleri

Ela Rumeysa Cebeci
Ela Rumeysa Cebeci
Ela Rumeysa Cebeci
Ela Rumeysa Cebeci
Ela Rumeysa Cebeci
Ela Rumeysa Cebeci
Ela Rumeysa Cebeci
Ela Rumeysa Cebeci
Ela Rumeysa Cebeci
Ela Rumeysa Cebeci
Ela Rumeysa Cebeci
Ela Rumeysa Cebeci
Ela Rumeysa Cebeci
Ela Rumeysa Cebeci
Ela Rumeysa Cebeci
Ela Rumeysa Cebeci
Ela Rumeysa Cebeci
Ela Rumeysa Cebeci

“Ela Rumeysa Cebeci Kimdir?” üzerine 2 yorum

  1. allah bu kadına islamı ve müslümanlığı nasip eylesin umreye gitmesini nasip eylesin amin o zaman türbanlı olur inşallah

    Yanıtla

Yorum yapın