Melis Tüysüz İnal Kimdir? Bülent İnal’in Eşi Melis Tüysüz Biyografisi

Trt 1 ekranlarında izlenme rekorları kıran Payitaht Abdülhamid dizisinde Sultan Abdülhamid Hanı canlandıran başarılı oyuncu Bülent İnal‘ın eşi olan Melis Tüysüz, eşi gibi kendisi de bir çok kişi tarafından merak edilmekte. En kapsamlı biyografilerin yer aldığı sitemizin bu sefer ki konuğu Melis Tüysüz oldu. Bu yazımızda Melis Tüysüz kimdir, nerelidir, ne iş yapar, kaç yaşındadır gibi merak ettiğiniz tüm sorulara cevap bulacaksınız…

Melis Tüysüz İnal Kimdir? Hayatı ve En Kapsamlı Biyografisi

Melis Tüysüz İnal, 21 Mart 1986 (21.03.1986) yılında İstanbul’da doğmuştur. Annesi Reyhan Tüysüz, babası ise Harun Tüysüz‘dür. Ünlü oyuncu Bülent İnal ile 29 Mayıs 2011 yılında evlenmiştir ve bu evlilikten 9 Haziran 2012 yılında Çınar İnal isminde bir oğlu olmuştur. Melis Tüysüz, bir çok ünlü kişinin eşleri gibi kendisi hakkında çok fazla bilgiye sahip olmadığımız kişiler arasındadır. Melis Tüysüz’ün ne iş yaptığı konusunda asistan, makyajcı, moda tasarımcısı gibi meslekler bulunmaktadır. Bu meslekleri almasında bir diğer televizyon dünyasının arka planda çalışan kişiden kaynaklanması muhtemel. Çünkü Okan Bayülgen’in şov programlarında sürekli Reyhan ismi duyulurdu, işte adı geçen Reyhan Tüysüz, Melis Tüysüz’ün annesi olmaktadır ve Melis Tüysüz, Okan Bayülgen’in sunduğu Disco Kralı adlı şov programında asistan olarak görev almış, yine Bu Kalp Seni Unutur Mu isimli dizide de sanat asistanı olarak görevler almıştır.

Melis Tüysüz İnal
Melis Tüysüz İnal

Melis Tüysüz İnal, eski mesleklerini geride bırakarak günümüzde Melis İnal Jewelry adında kişisel markasıyla yüzük, kolye, küpe, bileklik gibi aksesuar ve mücevherat tasarlamakta ve eticaret sitesi üzerinden bu ürünlerin satışını yapmakta.

Bülent İnal eşi Melis Tüysüz İnal için ilk defa aşık olduğum kadın olarak nitelendirmiş ve sapsarı saçları masmavi gözleri diyerek ona olan aşkını instagram hesabından paylaştığı fotoğraflarla bir çok kez dile getirmiştir.

Melis Tüysüz İnal hakkında sık sorulan sorular

Melis Tüysüz İnal kaç yaşındadır, kaç doğumludur?

Melis Tüysüz, 21 Mart 1986 yılında doğmuştur ve 2021 yılını esas alırsak 35 yaşındadır.

Melis Tüysüz hangi burçtur, burcu nedir?

21 Mart doğumlu olan Melis Tüysüz, Koç burcudur.

Melis Tüysüz’ün annesi ve babası kimdir?

Melis Tüysüz’ün babası Harun Tüysüz’dür ve annesi tv program yapımcılığı görevlerinde yer alan Reyhan Tüysüz’dür.

Melis Tüysüz İnal Babası Harun Tüysüz Annesi Reyhan Tüysüz
Melis Tüysüz İnal Babası Harun Tüysüz Annesi Reyhan Tüysüz

Melis Tüysüz çocuğu var mıdır?

Melis Tüysüz’ün Bülent İnal ile alan evliliğinden Çınar İnal isminde bir erkek çocuğu bulunmaktadır.

Melis Tüysüz İnal ve oğlu Çınar İnal
Melis Tüysüz İnal ve oğlu Çınar İnal

Melis Tüysüz hangi dizilerde oynadı?

Melis Tüysüz ismi 2012 yılında yayınlanan Yalan Dünya isimli dizi de altta sahnesi görülen bölümde bir binanın giriş katında Mimar Melis Tüysüz yazan tabela ile gündeme gelmiştir. Kendisinin hiç bir dizide oynamışlığı yoktur.

Melis Tüysüz hangi dizide oynadı
Melis Tüysüz hangi dizide oynadı

Yorum yapın