Melek Angun Kimdir? En Kapsamlı Melek Angun Biyografisi

Atv kanalında yayınlanan efsane dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz‘ın Hızır Çakırbeyli’si Oktay Kaynarca ile bir yılı bile doldurmadan boşanması ve o gündeki iddialar sıkça konuşulan Melek Angun, ne zaman Oktay Kaynarca merak edilse gündeme gelen bir isim olarak sanırım ilelebet yaşayacaktır.

En kapsamlı biyografilerin sitesi olan Prusa Haber’de bu sefer ki konuğumuz reklamcı Melek Angun…

Melek Angun kimdir? Hayatı, Eğitimi, Evliliği ve Biyografisi

Melek Angun, 26 Aralık 1983 (26.12.1983) yılında Bursa’nın Mustafakemalpaşa ilçesinde doğmuştur. Babasının ismi Güray Angun, annesinin ismi ise Gönül Angun’dur ve Salih Yıldırım Angun adında bir de abisi bulunmaktadır. Eğitim hayatına Mustafakemalpaşa’da başlayan Melek Angun, ilk, orta ve lise eğitimini burada tamamlamıştır. Üniversite eğitimi için Uludağ Üniversitesi İşletme Bölümü’nü tercih eden Melek Angun, 2003 yılında okul bittikten sonra İstanbul’a yerleşir ve iş hayatına hızlı bir giriş yapar. Hayatını reklamcılık yaparak kazanan Melek Angun, magazin gündemine ise ünlü oyuncu Oktay Kaynarca ile yapmış olduğu evlilik ve sonrasında ki boşanma süreçleri ile bol bol yansımıştır.

Melek Angun
Melek Angun

Reklamcı Melek Angun ve Oktay Kaynarca 28 Mayıs 2012 tarihinde Melek Angun’un ailesinin yaşadığı Bursa’nın Mustafakemalpaşa ilçesinde sessiz sakin bir şekilde nişanlanmıştı. Nişan törenine Selçuk Yöntem gibi usta oyuncu ve yakın arkadaşlarının katıldığı nişan töreni 4 saat sürmüştü. Normalde Eylül ayında planlanan düğün, nişanın basına yansıması nedeniyle, çiftin çok fazla yıpranmasını önlemek için 1 Temmuz 2012 yılında nikahlarını o zaman ki Şişli Belediye Başkanı olan Mustafa Sarıgül‘ün kıydığı bir nikah töreni Kilyos’ta evlenmişlerdi. Tarihler 31 Mayıs 2013 yılını gösterdiğinde evlilikleri henüz 1 yılını doldurmamışken tarafların karşılıklı rızaları neticesinde tek celsede boşanmışlardır.

Melek Angun ve Oktay Kaynarca (Kaynak:T24)
Melek Angun ve Oktay Kaynarca (Kaynak:T24)

Boşanmalarına sebep olarak aile üyelerinin etkisi, fikir uyuşmazlıkları gibi bir çok konu dile getirilmiştir. Çift boşanırken birbirlerinden tazminat veya nafaka tarzında herhangi bir bedel istememişlerdir. Boşanma sonrasında üzgün olan çift, birbirlerini çok sevdiklerini ama buraya kadarmış diyerek, sevdalarını içlerine gömerek hayatlarına devam etme kararı almışlardır.

Melek Angun Kimdir Biyografisi
Melek Angun Kimdir Biyografisi

Buraya kadar anlattıklarımızın hepsi 2013 yılına kadar ki haberler ve bilgiler, bundan sonra ise Melek Angun bambaşka bir hayat profili çizmekte. Melek Angun, reklamcılık derken bir de kendisinin tabiri ile kriz günlerinde yarattığı el yapımı çikolata markası bulunmakta. Lausanne Chocolat markasını oluşturan Melek Angun, Belçika, İsviçre, İspanya, Fransa ve Meksika gibi ülkeleri gezip orada ki çikolata ustaları ile çalışıp en sonunda birbirinden özel eşsiz tatları olan el yapımı çikolatalarını markalaştırmış ve bu markasıyla iş dünyasının birbirine hediye ettiği en güzel ve özel hediyeler arasında yerini almıştır.

Hayatına başarılı bir iş kadını olarak devam eden Melek Angun için en değerliler yine ailesi ve yakın dostları olmakta. Abisi Salih Yıldırım Angun, abisinin eşi ve iki yiğenini çok seven ve her fırsatta fotoğraflar paylaşan Melek Angun, elbette anne ve babası ile de sevgi pozlarını vermeyi eksik etmiyor. Bu aileye bir de sevimli kedisi de eşlik edince, başarılı Melek Angun hayatına daha bir aşkla sarılmaya devam ediyor.

Melek Angun ve Abisi
Melek Angun ve Abisi

Melek Angun Hakkında Sık Sorulan Sorular

Melek Angun aslen nerelidir?

Melek Angun, Bursa’nın Mustafakemalpaşa ilçesinde doğmuştur, aslen Bursa’lıdır.

Melek Angun kaç yaşındadır ve ne burcudur?

Melek Angun 26 Aralık 1983 tarihinde doğmuştur ve 2021 yılını baz alırsak 37 yaşındadır. 26 Aralık günü doğduğu için ise Oğlak burcudur.

Melek Angun boyu ve kilosu kaçtır?

Melek Angun, ortalama Türk kızlarına göre biraz uzun boyludur ve maalesef boyu ve kilosu hakkında net bilgi yoktur.

Melek Angun kiminle evlidir, kocası kimdir?

Melek Angun, 2012 yılında oyuncu Oktay Kaynarca ile evlenmiştir ve 2013 yılında boşanmıştır. O günden sonra da kimseyle bir evlilik yapmamıştır.

Melek Angun ne iş yapar?

Melek Angun, üniversitede işletme bitirmiş birisidir ve iş hayatında bir tv kanalının reklam bölümünde çalışmaktadır ve herkesçe reklamcı olarak bilinmektedir. 2016 yılında ise Lausanne Chocolat adında el yapımı çikolata markasını kurarak iş kadını olarak hayatına devam etmektedir.

Melek Angun’un babası kimdir?

Melek Angun’un babasının ismi Güray Angun ve aşağıda ki fotoğrafta babası ile birlikte yer almaktadırlar.

Melek Angun ve Babası
Melek Angun ve Babası

Melek Angun’un annesi kimdir?

Melek Angun’un annesinin ismi Gönül Angun ve aşağıda ki fotoğrafta annesi yer almaktadırlar.

Melek Angun'un Annesi
Melek Angun’un Annesi

Yorum yapın