Hazal Subaşı Kimdir

Çukur dizisine katılan ve Nehir karakterini canlandıran Hazal Subaşı, bir anda büyük bir merak konusu oldu. Aslında Hazal Subaşı uzun zamandan beri bilinen bir ünlü. 2016 yılında Elidor Miss Turkey yarışmasında finalist olan Hazal Subaşı, televizyon dünyasında ise adını ilk başrolü olan Adını Sen Koy dizisiyle duyurmuştur.

Hazal Subaşı, aynı soyadını taşıyan Şeyma Subaşı ile akrabamı soruları gündeme gelse de aralarında herhangi bir akrabalık bağı yoktur, sadece soyad benzerliği vardır. Bir dönem hakkında, Ezgi Eyüboğlu ve Kaan Yıldırım‘ın aralarının açılmasına sebep olduğu söylentileri çıksa da, çiftin yaptıkları ortak basın açıklamasında böyle bir şeyin söz konusu olmadığı belirtilerek haklarında çıkan asılsız iftiralara cevap vermiş oldular.

Peki ünlü oyuncu Hazal Subaşı nerelidir, kaç yaşındadır sorularına cevap verirsek, Hazal Subaşı 2 Mayıs 1996 yılında İzmir‘de doğmuştur ve 2019 yılı itibariyle 23 yaşındadır. İzmir Ekonomi Üniversitesi’nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünde eğitimine devam eden Hazal Subaşı, güzelliği ve yeteneği ile gelecekte adını çokça duyuracağa benziyor.

Hazal Subaşı, son olarak Trt1 ekranlarında yayınlanan Halka dizisinin kadrosunda da yer almıştır.

Hazal Subaşı’nın instagramda 375 bin takipçisi bulunmakta.

Boğa burcu olan Hazal Subaşı‘nın boyu 166 cm ve kilosu 53 tür.

Hazal Subaşı’nın rol aldığı diziler ve filmler:

2019 – Çukur (Nehir) (TV Dizisi)
2019 – Halka (Bahar) (TV Dizisi)
2018 – Bir Umut Yeter (Elif) (TV Dizisi)
2016 – Adını Sen Koy (Zehra) (TV Dizisi)

Hazal Subaşı Fotoğrafları

Hazal Subaşı Nereli
Hazal Subaşı Nereli
Hazal Subaşı Oyuncu
Hazal Subaşı Oyuncu
Hazal Subaşı Çukur
Hazal Subaşı Çukur
Hazal Subaşı Kaç Yaşında
Hazal Subaşı Kaç Yaşında
Hazal Subaşı Kimdir
Hazal Subaşı Kimdir

 

Yorum yapın