Kubilay Kanatsızkuş ve Ali Akman Soruları Yanıtladı

6 hafta sonra gelen yenilgi sonrasında açıklamalarda bulunan Kubilay Kanatsızkuş;

Malubiyet herkes gibi bizimde morallerimizi bozdu, buna ne denir tam bilmiyorum ama iş kazası diyelim, önümüzde 3 maç bulunuyor bunun 2’si deplasmanda, iki maçı en iyi şekilde geçip Hatay maçını en iyi şekilde evimizde oynuyoruz favori olarak. 3’te 3 yaparak yukarılarda kalmaya devam edeceğiz.

Taraftarların arkamızda olması bizim için iyi bir moral oldu.Bu sezon ki farklı performansımın başarısı için Yalçın Koşukavak hocamı söylerim. Onun benden istedikleri, anlattıkları, oyuncuya yaklaşımı, çok hocayla çalıştım ama onun gibisi farklı.

Yalçın Hocaya yapılan istifa çağrısından etkilenmiş olabilir. Taraftarımıza bizi desteklemelerini istiyorum.

Taraftarın en sevdiği oyunculardan biri olan Ali Akman, sorulara yanıt olarak, oynadığı dakikaları en iyi şekilde değerlendirmek istediğini söyledi. Yalçın Hocayla ilgili sorulan sorulara, Ali Akman, Yalçın Hoca bana çok yardımcı oluyor, ona çok soru soruyorum o bana cevap veriyor. Çok şeyler kattı, daha da katacağına inanıyorum. Kubilay abi ile oynamak çok keyifli…

Takım içinde Süper Lig’e olan inanç çok iyi, şampiyonluk için herşeyi yapıyoruz, inanıyoruz. Sorulan sorularda bireysel olarak kariyer hedefi olarak, Bursaspor‘da kariyer yapmak sonrasında ise Avrupa’da ülkemi gururlandırmak ve elbette Milli Takım’da vazgeçilmez bir santrafor olmak istiyorum.

Bursaspor‘un başarılı iki futbolcusu böyle açıklamalarda bulundu.

Yorum yapın