Gencer Seri Kimdir? Instagram ve Tiktok Gencer Seri Biyografisi

Bitkiler ve mantarlar hakkında biraz ilginiz var ise yada doğal tarifler ile hastalıklara ve birçok günlük kullanıma alternatifler yapmayı seviyorsanız Gencer Seri’ye mutlaka denk gelmişsinizdir. Biz de bu yoğun ilgiye karşılık Gencer Seri kimdir, nerelidir, evli midir, ne iş yapar, eğitimi nedir gibi merak edilen tüm konulara cevap vermeye çalışacağız. Daha fazla uzatmadan Gencer Seri biyografisine başlayalım…

Gencer Seri hakkında bilgiler genel olarak kendisinin daha önce kayıt olduğu forum sitelerinden elde edildi. İnternette kullandığı nickname (takma ad) gencmenn olarak geçmekte ve kendisinin asıl mesleği 2011 yılına kadar Almanya’daki Canon firmasında teknik eleman olarak çalışma gerçekleştirmektedir. Fotoğrafçılık üzerine epey emek vermiş olan Gencer Seri, kendisine ait olan Lens kapama tekniği ile fotoğrafçılık dünyasında bilinen biri olmaktadır. Yine fotoğraf tutkusu sayesinde Almanya’da yılın en iyi manzara fotoğrafı ödülü, Bild gazetesi yılın fotoğrafçısı ödülü gibi birçok ödüle sahiptir.

Gencer Seri hakkında merak edilen konulardan birisi yaşı olmaktadır. Gencer Seri kaç yaşında merak edenler için, üye olduğu bir sitede yaşı 54 olarak gözükmekte, tahminen 1970 doğumlu olmaktadır. Almanya’da yaşayan Gencer Seri 1993 yılından beri Öznur Hanım ile evlidir ve bu evlilikten Kevser ve Aleyna isminde iki kızı bulunmaktadır. Kevser ismindeki kızı evlidir, Aleyna hakkında bilgimiz yoktur.

Gencer Seri’nin fotoğrafçılık ile ilgisinden hariç balıkçılık konusunda da ilgisi bulunmakta. Bunlarda hariç bitki ve mantar bilimci olarak kendisini ifade etmektedir. Gencer Seri’nin bitki ve mantar bilimcisi konusunda akademik olarak ne tür bir bilgisi var henüz internet ortamında buna rastlayamadık. Sosyal medya sitesi olan instagramda bugün itibariyle 1 milyon takipçiye ulaşmış durumdadır.

Gencer Seri hakkında internet ortamlarında rastladığımız bilgiler şu anlık bunlarla sınırlıdır. Yazımızın devamında Gencer Seri hakkında sosyal medya profilinde paylaştığı bazı fotoğrafları koyacağız.

Gencer Seri hakkında sık sorulan merak edilen sorular

Gencer Seri kiminle evlidir, karısı (eşi) kimdir?

Gencer Seri, 1993 yılında Öznur Hanım ile evlenmiştir ve bu evlilikte Kevser ve Aleyna isminde iki kızı olmuştur.

Gencer Seri ve eşi (karısı) Öznur Hanım
Gencer Seri ve eşi (karısı) Öznur Hanım

Gencer Seri’nin çocuğu var mı? Çocukları kimdir?
Gencer Seri’nin Öznur Hanım ile olan evliliğinden Kevser ve Aleyna isminde iki kızı bulunmaktadır.

Gencer Seri - Eşi ve Kızı Kevser
Gencer Seri – Eşi ve Kızı Kevser
Gencer Seri kızı Aleyna
Gencer Seri kızı Aleyna
Gencer Seri - Karısı Öznur Hanım, Kızları Kevser ve Aleyna
Gencer Seri – Karısı Öznur Hanım, Kızları Kevser ve Aleyna

Gencer Seri hakkında bildiklerimiz bunlar, eksik, yanlış yada sizin bildikleriniz var ise yorum olarak bize yazmayı unutmayın. Bir sonraki biyografide görüşmek dileğiyle…

Yorum yapın